cointelegraph

رشد قیمتی MakerDAO به دنبال یک طرح پیشنهادی برای استیبل کوین ها

MakerDAO خود را از آسیب پذیری در برابر ریسک مرتبط با استیبل کوین ها محافظت می کند. این واکنشی است به کاهش اخیر USDC است که در شرایط بد بازار نگرانی‌ها را در مورد استیبل کوین‌ها دوباره برانگیخته است. برسی ها در 11 مارس نشان می‌دهند که این پیشنهاد باعث افزایش بیش از 5 درصدی MKR در 24 ساعت گذشته بوده است. اولین هدف این طرح حل مشکل مرتبط با ارزهای دیجیتال ناپایدار است. دومی، بر به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض استیبل کوین‌های ناپایدار تاکید می‌کند و همزمان برای افزایش انعطاف‌پذیری پیوند دلاری DAI کار می‌کند. DAI یک استیبل کوین الگوریتمی است که توسط MakerDAO منتشر شده است. 

 

چگونه MakerDAO میخواهد به این هدف دست‌یابد

پلتفرم DeFi قصد دارد با افزایش هزینه های مربوط به مبادلات USDC-DAI به این اهداف دست یابد. علاوه بر این، در صورت تایید این طرح، روزانه حداکثر 250 میلیون DAI ضرب میشود. منطق افزایش هزینه های سوآپ(مبادله) این است که با انجام این کار تعداد مبادلات USDC-DAI را کاهش می دهد و در عین حال انگیزه ای برای استفاده از روش های دیگر فروش USDC ایجاد می کند. اگر چنین اقداماتی انجام نشود، این احتمال وجود دارد که در معرض مشکلات مربوط به نقدینگی مرتبط با اجرای استیبل کوین قرار گیرد.

روند قیمتی MKR

اگرچه ماه مارس ماه چندان خوشایندی برای معامله‌گران نبوده، معامله گران MKR باید توجه داشته باشند که توکن پتانسیل خوبی از حود نشان داده.داده های CoinMarketCap در 12 مارس، نشان میدهد این دارایی از قیمت 24 ساعته قبلی خود با 5.2 درصد افزایش به 695.21 دلار رسید.نمودار قیمتی MKR

این دارایی در زمان نگارش 977,631 MKR عرضه در گردش دارد.

  • منبع : cointelegraph
  • دسته بندی : گزارش

0 دیدگاه


ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *