cointelegraph

با وجود سقوط بانک سیلیکون ولی، مدیر عامل ریپل از ثبات مالی این مجموعه خبر داد

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در 12 مارس در توییتر، در مورد قرار گرفتن این شرکت در معرض خطرات حاصل از ورشکستگی بانک سیلیکون ولی صحبت کند و به دنبال کنندگان خود از ثبات ریپل اطمینان دهد. به گفته گارلینگ هاوس، ریپل در معرض عواقب ورشکستگی بانک سیلیکون ولی قرار داشت، اما "ما انتظار داریم هیچ اختلالی در کسب و کار روزانه ما ایجاد نشود و در حال حاضر اکثر ذخایر دلاری ما در اختیار شبکه گسترده‌تری از شرکای بانکی قرار داد." هدف از توییت کوتاه او برای اطمینان دادن به کاربران بود. او در توییتی دیگر نوشت: «مطمئن باشید، ریپل در وضعیت مالی قوی باقی می‌ماند.

 


"ریپل تا حدی در معرض SVB قرار داشت، بانک سیلیکون ولی مقداری از موجودی نقدی ما را نگه داشت. خوشبختانه، ما انتظار داریم هیچ گونه اختلالی در کسب و کار روزانه خود ایجاد نشود و در حال حاضر اکثریت دلار آمریکا را با شبکه گسترده‌تری از شرکای بانکی در اختیار داریم."

توییت مربوط به گارلینگ هوس

 

Garlinghouse مقدار دارایی که این شرکت در بانک سیلیکون ولی داشت را مشخص نکرد. با این حال بسیاری از کاربران توییتر به این موضوع واکنش مثبت نشان دادند.

 

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple در 11 مارس قول داده بود که این شرکت بیانیه ای را در مورد وضعیت ریپل "به زودی" منتشر خواهد کرد، اگرچه مشخص نیست که توییت Garlinghouse همان چیزی باشد که او در ذهن داشت.

  • منبع : cointelegraph
  • دسته بندی : گزارش

0 دیدگاه


ثبت دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند *